KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9939609
nr 993 9609
Gravyr
1700-/1800-tal, Ruin, 47 x 63
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:09:09
700 kr
1.000 kr
Gravyr
Kondition: slitage, skador
nr 993 9609
Gravyr
1700-/1800-tal, Ruin, 47 x 63
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.100 kr |
måndag 9 november 2015 |